Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

KONSULTACJE SPOŁECZNE Z ZAKRESU OCHRONY ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących ,,POWIATOWEGO PROGRAMU OCHRONY ZDROWIA PSYCHICZNEGO ORAZ PROGRAMU ZWIĘKSZANIA DOSTĘPNOŚCI I ZMNIEJSZANIA NIERÓWNOŚCI W DOSTĘPIE DO RÓŻNYCH FORM ŚRODOWISKOWEJ PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ NA LATA 2024- 2028". 

„WYPOŻYCZALNIA TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ”

Informujemy, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych we współpracy z Rządową Agencją Rezerw Strategicznych uruchomił możliwość wypożyczania wysokiej jakości technologii wspomagających w ramach programu „Wypożyczalnia technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością".

Wypożyczalnia technologii wspomagających o zasięgu ogólnopolskim powstała z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnościami, aby zapewnić im dużą dostępność do sprzętu i wysoko zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym będą mogły zwiększać swoje szanse na niezależne życie i pełny udział we wszystkich sferach życia na równi z innymi osobami.

STOWARZYSZENIE SURSUM CORDA - NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA, NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE ORAZ NIEODPŁATNE MEDIACJE

Informujemy, że Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT DĘBICKI, w ramach którego prowadzona jest nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje. 

Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi, trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi - przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy – prowadzona jest także EDUKACJA PRAWNA, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.
DARMOWE MATERIAŁY EDUKACYJNE są dostępne do pobrania na dedykowanej dla Powiatu stronie internetowej.

ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2024

INFORMACJA O DNIU WOLNYM OD PRACY

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 marca 2024r. (piątek)
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy i
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Dębicy, 
będą NIECZYNNE

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 13/2023 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy z dnia 14 grudnia 2023r. w sprawie wyznaczenia dnia wolnego od pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy, dzień
29 marca 2024r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy za święto 06 stycznia 2024r. (wypadające w sobotę). 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-29
Data publikacji:2016-04-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.R.
Liczba odwiedzin:94152