Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

POMOC OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM POSZKODOWANYM W WYNIKU DZIAŁANIA ŻYWIOŁU

W związku z informacją przekazaną przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych o możliwości uruchomienia przez Zarząd Funduszu programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu” zwracamy się z uprzejmą prośbą o dokonanie analizy potrzeb osób niepełnosprawnych uprawnionych do otrzymania pomocy w ramach programu i przekazywanie niezbędnych informacji w tym zakresie do Powiatowego
Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy.

ZAPROSZENIE NA GRUPĘ WSPARCIA

Serdecznie zapraszamy wszystkie Rodziny Zastępcze Powiatu Dębickiego na grupę wsparcia dla rodzin zastępczych w dniu 14 czerwca 2019r., tj. piątek od godz. 10.00 w Sali Sesyjnej (IV piętro) Starostwa Powiatowego w Dębicy, przy ul. Parkowej 28.

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO – WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE W POWIECIE DĘBICKIM 2019!

W dniu 1.06.2019r. świętowaliśmy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Spotkanie odbyło się w Ośrodku Rekreacyjnym na Jałowcach. Rodziny zastępcze oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie podczas pikniku mieli możliwość spędzenia wspólnie czasu, lepszego poznania i integracji. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych min. gry, zabawy, bańki mydlane, fotobudka, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, zabawy taneczne- dzięki którym wszyscy miło spędzili czas. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, za pomoc w organizacji spotkania.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego jest również okazją do podziękowania Rodzinom Zastępczym za ich trud, poświęcenie oraz wkład w wychowanie dzieci.

Wszystkim Rodzinom Zastępczym życzymy w życiu osobistym satysfakcji i radości. Wielu sił, cierpliwości i wytrwałości w pełnieniu tej jakże ważnej i potrzebnej społecznie funkcji jaką jest Rodzicielstwo Zastępcze.

 Dyrekcja i Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO!

POMOC OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

Informujemy, że Podkarpacki Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Rzeszowie w związku z otrzymaniem dofinansowania ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach realizowanego projektu prowadzi bezpłatną pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Szczegółowe informacje, znajdują się poniżej:

PLAKAT INFORMACYJNY pobierz

ULOTKA INFORMACYJNA pobierz

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-29
Data publikacji:2016-04-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.R.
Liczba odwiedzin:29013