Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

ZAPROSZENIE NA GRUPĘ WSPARCIA

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy zaprasza na  kolejne spotkanie dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych  i usamodzielnianych wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej.

Spotkanie  odbędzie się 17.12.2019r. (wtorek) o godzinie 15.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, pok. 424.

Serdecznie zapraszamy!

INFORMACJA!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy
i Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Dębicy
informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 14/2019 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy z dnia 6 grudnia 2019r.
dzień 24 grudnia 2019r. /Wigilia/ jest dniem wolnym od pracy.
Natomiast w najbliższą sobotę, tj. w dniu 14 grudnia 2019r.,
Urząd będzie czynny dla Petentów w godz. 7.30 – 15.30.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W RAMACH GRUPY WSPARCIA

W dniu 07.12.2019r. odbyło się przedświąteczne spotkanie w ramach grupy wsparcia dla rodzin zastępczych wraz z dziećmi z powiatu dębickiego. Rodziny zastępcze oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie podczas spotkania mieli możliwość spędzenia wspólnie czasu i integracji. Spotkanie było także okazją do wymiany doświadczeń, rozmowy na temat ewentualnych trudności występujących w rodzinach zastępczych.  W trakcie spotkania dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość wykonania stoików świątecznych i bombek choinkowych. Zajęcia prowadzone były przez instruktora z zakresu florystyki.

Dziękujemy wszystkim rodzinom i dzieciom oraz prowadzącym za miło spędzony czas!

Serdeczne podziękowanie kierujemy także do Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Pani Kierownik Internatu Zespołu Szkół nr 1 za pomoc w zorganizowaniu spotkania poprzez udostępnienie świetlicy!


INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU ,,POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY"

Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji oraz udziałem w Programie: ,,POWRÓT DO ZDROWIA - POWRÓT DO PRACY",  prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Boro - Przewodniczącą Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Dębicy pod numerem telefonu (14) 680 31 37.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NA USŁUGI SPOŁECZNE: PEŁNIENIE FUNKCJI KOORDYNATORA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO na 2020r.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dębicy, informuje o ogłoszonym w dniu 02.12.2019r. ogłoszeniu o zamówieniu na usługi społeczne: pełnienie funkcji KOORDYNATORA RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO na 2020r.

Niezbędne informacje i dokumenty do pobrania, tj. Ogłoszenie o zamówieniu na usługi społeczne: pełnienie funkcji Koordynatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej na terenie Powiatu Dębickiego na 2020r. wraz załącznikami do Ogłoszenia i projektem umowy o świadczenie usług, zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) PCPR w Dębicy w zakładce: Zamówienia publiczne

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-04-29
Data publikacji:2016-04-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.R.
Liczba odwiedzin:40405